logo MED

Dámské plážové oblečení

Množství produktů: 2
Seřadit odnejnovějších
Velikost
Barva
Cena
Materiál
Vzor
ZOBRAZIT34
Pareo šátek
Pareo šátek
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 829 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 529 Kč
Pareo šátek
Pareo šátek
Aktuální cena:
419 Kč
Běžná cena: 829 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dnů před poskytnutím slevy: 529 Kč

Vítejte ve světě Medicine, kde dámské plážové oblečení zaujme svým designem. Naše oblečení je jako malá umělecká díla, plná jedinečných vzorů a vynikající kvality. V naší široké nabídce najdete vše, co potřebujete, abyste se na pláži cítila sebevědomě a stylově.

Výběr pohodlného plážového oblečení

Pokud se chystáte na dovolenou, určitě jste již začala hledat dokonalé plážové oblečení. Možností je spousta, ale podle našeho názoru je nejlepší vybrat si takové, které se hodí v nejrůznějších situacích. Naše plážová parea se skvěle hodí jako jemné zahalení, když se chystáte na odpočinkový den na pláži. Můžete ho uvázat různými způsoby - jako šaty, sukni nebo krytí ramen. V horkém dni ho lze použít také k ochraně hlavy před sluncem. Použijte naše parea na tolik způsobů, kolik vás jen napadne.

Ochrana před sluncem poskytovaná plážovým oblečením

V horkých a slunečných dnech hraje plážové oblečení klíčovou roli při ochraně našeho těla před nepříznivými účinky slunečních paprsků. Ochrana před sluncem je nesmírně důležitá nejen pro pohodlí, ale také pro zdraví pokožky. Během léta se vyplatí minimalizovat riziko spálení a poškození kůže.

Styly, které oživují pláž

Už máte naše plážové oblečení? Teď je čas na módní zábavu! Zde je několik návrhů stylů, které vám pomohou využít naše výrobky naplno:

1. Elegantní pareo - základem budou naše jednodílné plavky v černé barvě, pareo si zavažte kolem pasu pro efekt jemné sukně. Přihoďte žabky nebo sandály, kabelku a sluneční brýle.

2. Ležérní plážové boho - začněte vybranými plavkami a pro uvolněný a ležérní vzhled si pareo zavažte jako letní šaty. Přidejte zdobené šperky a etnické sandály.

3. Ženská sluneční sukně - opět začněte jednobarevnými plavkami, pareo zavažte v pase a přes něj přehoďte pohodlný top. Vzhled zakončete sandály na platformě a kulatými slunečními brýlemi. Tento vzhled je ideální pro chilli v plážovém baru.

Medicine není jen značka, je to vaše cesta k eleganci a pohodlí na pláži. Objevte naši kolekci plážového oblečení a ciťte se sebevědomě, stylově a pohodlně za všech okolností. Dopřejte si radost z nošení oblečení, které je nejen krásné, ale také funkční. Uvidíte, jak naše jedinečné vzory a vysoká kvalita ještě více ozvláštní vaše chvíle na pláži.

Určitě si prohlédněte naši nabídku dámských plavek, mezi nimiž najdete mnoho modelů dámských dvoudílných plavek, stejně jako dámských jednodílných plavek, s nimiž vytvoříte úžasný vzhled.