logo MED

Osobní odběr v prodejně MEDICINE

OSOBNÍ ODBĚR V KAMENNÉ PRODEJNĚ

Medicine nabízí možnost vyzvednout si objednané zboží ve vybraných kamenných prodejnách. Aktuální seznam prodejen, do kterých si můžete objednat zboží z našeho e-shopu, najdete ZDE: https://wearmedicine.cz/a/seznam-prodejen/.

V případě objednávek v hodnotě do 1 200 Kč, náklady na dopravu ve výši 49 Kč hradí zákazník. Objednávky nad 1 200 Kč vám do prodejny doručíme zdarma. Předpokládaný čas doručení: do 48 hodin. Pozor: víkendy a dny pracovního klidu se do dodací lhůty nezapočítávají. Zboží je doručováno do prodejen pouze v pracovní dny. 

Zákazník obdrží SMS zprávu o doručení zboží na prodejnu, a to včetně PIN kódu, který je třeba zadat při osobním odběru zásilky. Zboží zůstává na prodejně po dobu 5 dnů. Seznam kamenných prodejen najdete ZDE >>

Objednávku si můžete vyzvednout u kteréhokoli zaměstnance kamenné prodejny Medicine.

Pokud jste si zvolili možnost osobního odběru v kamenné prodejně Medicine a nemůžete si objednávku převzít osobně, můžete zmocnit třetí osobu. V tomto případě bude nutné, aby tato osoba znala číslo objednávky a PIN kód pro vyzvednutí zásilky. Pokud jste neobdrželi SMS zprávu nebo z jiných důvodů nemáte individuální PIN kód pro vyzvednutí objednávky, kontaktujte zákaznický servis e-mailem nebo telefonicky a uveďte číslo objednávky. Poradci zákaznického servisu vám vygenerují nový, náhradní PIN kód, který vám bude zaslán na e-mailovou adresu uvedenou ve vaší objednávce.